شنیدار

نام: شنیدار
آدرس: Persian | English
موضوع: اطلاع رسانی و اخبار
فن آوری: ASP, ACCESS, Java Script, HTMLASP, MSSQL, AJAX, Full CSS, Java Script, HTML, سامانه جامع مدیریت خبر: خبرگزار, طراحی چند زبانه
محل مشتری: ایران - تهران
توضیح:

وب سایت شنیدار از سال 1383 آغاز کرده است و از ابتدا با استفاده از نرم افزار خبرگزار محتوای خود را در اختیار کاربران قرار داده است.

وب سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده است و امکان اضافه شدن زبان های دیگر نیز به آن وجود دارد.

نرم افزار مدیریت خبر (خبرگزار) این امکان را به مدیر وب سایت می دهد که تسلط کامل بر محتوای وب سایت و نحوه عرضه آنها به کاربران از طریق مدیریت پیشرفته قالب ها داشته باشد.

در طراحی وب سایت علاوه بر طراحی چندین قالب مختلف، برای هر یک از بخش ها نیز ویژگی های خاصی تعبیه شده است که جلوه خاصی به هر بخش می دهد. در عین حال خدماتی مانند طراحی لوگو و تبلیغات نیز برای این وب سایت انجام شده است.

با استفاده از نرم افزار مدیریت خبر (خبرگزار) امکان تعریف 4 سطح دسترسی برای کاربران وجود دارد که امکان گردش خبر از خبرنگار تا ویراستار و سردبیر و در نهایت انتشار در وب سایت را فراهم می کند.

از تکنولوژی آژاکس نیز به شکلی هوشمندانه در پیاده سازی وب سایت استفاده شده است. به عنوان مثال نمایش عکس ها، جدیدترین خبرها و نیز نظرات کاربران با استفاده از آژاکس به شکلی جذاب امکان پذیر شده است.

طراحی ویژه نرم افزار خبرگزار باعث کاهش شدید میزان پروسس در سرور شده و لذا با استفاده از سرورهای نه چندان قدرتمند می توان به حجم بسیار بالای بینندگان پاسخ داد بدون اینکه وقفه ای در سرویس دهی وب سایت ایجاد شود.

شایان ذکر است که نرم افزار خبرگزار امکان مدیریت محتوی، فایل ها، نظرات، قالب ها و شاخه ها، کاربران، خبرنامه، و موارد متعدد دیگر را فراهم می کند.


به شات فور یو امتیاز دهید: