پرسش و پاسخ

تکمیل ردیف های مشخص شده با نشانه * اجباری است.

چگونه می توانم سوالاتم را در این جا مطرح کنم ؟

سئوالات خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید. در صورت کلی تر بودن سوال جواب علاوه بر ارسال برای شما در این قسمت از سایت هم قرار داده می شود تا برای دیگر کاربران سایت قابل استفاده باشد. لطفا سئوالات خود را در زمینه خدمات استودیو شات فور یو مطرح کنید. پاسخ دادن به سئوالات خارج از حوزه فعالیت استودیو، برای ما مقدور نمی باشد.

به چه علت سازمان و کسب و کار من به یک وب سایت احتیاج دارد؟

امروزه اینترنت تنها مختص مرفهین ، جوانان و یا افراد تحصیلکرده نیست و به قسمتی از زندگی روزمره تک تک افراد حامعه تبدیل شده است. در جهان بیش از 600 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند و این چیزی نیست که لتوان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. وب سایت ها شیوه هزینه بری برای تبلیغ هستند ،چراکه در مقابل یک تبلیغ چاپ شده که یکبار پخش می شود وب سایت ها 24 ساعت در روز و 365 روز در سال فعالیت می کنند. یک حضور متفاوت و پایدار در وب علاوع بر اعتبار و شخصیت دادن به کسب و کار شما وسیله و سرویس مناسبی برای مشتریان شما برای ارتباط با شما خواهد بود.
بعنوان مثال از یک وب سایت می توانید برای موارد زیر استفاده کنید :

اطلاع رسانی و آموزش مشتریان
فراهم آوردن یک منبع اطلاعات عمومی و سهل الوصول برای معرفی شرکت ، محصولات ،سیاست ها و موارد دیگر با هزینه بسیار پایین.
اعلام کردن سرویس ها و محصولات جدید
فروش سرویس ها و محصولات
ایجاد امکان تماس با شرکت برای عموم مردم
جمع آوری اطلاعات و نظرات از مشتریان
دسترسی به مشتریان مختلف در سطح جهان که به شیوه های دیگر به هیچ وجه قابل دسترسی نیستند.

مشتریان شما ، ونیز مشتریان بالقوه شما ، با استفاده از وب به اظلاعات دسترسی پیدا کرده و خرید می کنند و روابط تجاری شما را گسترش می دهند پس بهتر است آنها را به وب سایت خود دعوت کنید.

من می خواهم یک فعالیت اقتصادی جدید را شروع کنم ، آیا شما می توانید یک وب سایت را برای من توسعه دهید ؟

ما به اهمیت یک حضور مستمر در وب کاملا واقف هستیم. ما با کمک شما و در محدوده بودجه شما یک وب سایت جذاب را برای کسب و کار شما توسعه می دهیم و به تدریج با پیشرفت و توسعه کار شما آم را ارتقا خواهیم داد.

هزینه وب سایت من  چه میزان خواهد بود ؟

هزنه توسعه یک وب سایت بستگی به عوامل متعددی شامل تعداد صفحات، نحوه طراحی گرافیکی و قدرت آن، محتوای صفحات، تکمیل بودن اطلاعاتی که شما ارئه می کنید، وجود تجارت الکترونیک، استفاده از تکنولوژی انیمیشن فلش، و برنامه نویسی های پایگاه داده و عوامل دیگر بستگی دارد.

ما اعتقاد داریم که یک راه حل کلی برای همه مشتریان وجود ندارد و هر شخص یا شرکت نیاز به راه حل اختصاصی خود دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت من در چه مدتی انجام می شود ؟

پس از زمان بندی پروژه شما توسط ما و ارائه کلیه محتوای لازم برای برپایی وب سایت بسته به نوع و گستردگی فعالیت شما برای فعالیت های کوجک از 1 تا 3 هفته زمان لازم است. سایت های دارای قسمت های تجارت الکترونیک و با دارای فعالیت های خاص  که مستلزم برنامه نویسی گسترده هستند زمان بیشتری لازم خواهند داشت. در صورتیکه برای طراحی سایت خود عجله دارید هر جه سریعتر با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت خواسته های شما را به نحو مطلوب انجام دهیم.

برای داشتن یک وب سایت باید از چه خدماتی استفاده کنم ؟

برای هر وب سایت کلا به چهار نوع سرویس احتیاج خواهید داشت : ثبت دامنه ، اجاره فضای میزبانی وب ( هاست ) ، طراحی و اجرای وب سایت و تبلیغات که بر حسب درخواست شما کلیه موارد مزبور را برای شما انجام خواهیم داد و شما را راهنمایی خواهیم کرد تا به بهترین نحو مشتریان و بازدیدکنندگان را به سایت خود راهنمایی کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.

آیا شما از قالب برای طراحی سایت من استفاده می کنید؟

خیر، مگر در صورتیکه شما از ما بخواهید که از یک قالب خاص برای شما استفاده کنیم.هر سایت ساخته شده توسط ما تنها برای یک مورد پروژه مورد استفاده قرار می گیرد و به شکل چندگانه در سایت های مختلف نخواهد بود. این تاثیر ماندگاری در ذهن مخاطبین شما بر می گذارد و بر این نکته تاکید می کند که شما با رقبایتان متفاوت هستید و به کیفیت اهمیت می دهید.

آیا شما می توانید سایت من  را نگهداری کرده و آنرا توسعه دهید ؟

بله ! ما اینکار را برای 80% از مشتریانمان انجام می دهیم و از اینکه می توانیم آنهارا در رسیدن به اهدافشان یاری دهیم خوشحالیم. اگر نگهداری سایت شما توسط طراح اصلی آن انجام شود بسیار مفید خواهد بود، مشکلات کمتری داشته و بنابراین هزینه کمتری را متحمل خواهید شد. اگرجه حتی اگر می خواهید آنرا خودتان بروزرسانی کنید ما ایم امکان را برای شما فراهم خواهیم کرد.

چگونه می توانیم به ردیابی بازدید کنندگان سایت بپردازم ؟

اگر از سرویس های میزبانی وب ( هاست ) ما استفاده کنید به آمار سایت خود در کنترل پنل اختصاصی دسترسی خواهید داشت که دارای اطلاعات کاملی از تعداد بازدید کنندگان، موقعیت جغرافیایی آنها، مدت زمان استفاده آنها از سایت، صفحات خوانده شده و غیره می باشد.


به شات فور یو امتیاز دهید: