طراحی وب سایت

برای رسیدن به موفقیت در ارائه یک وب سایت چه سطحی از طراحی لازم است؟

این کاملا بستگی به هدف وب سایت ،  چیزی که شما می خواهید به آن برسید و آنچه رقیبان شما در حال انجام آن هستند دارد. اگر می خواهید اجناسی را برای خرید به بازدیدکنندگان سایت عرضه کنید در قدم نخست باید اطنمینان آنها را جلب کنید. در سیستم طراحی ما به توجه به فاکتور های فوق الذکر سطوح طراحی گرافیکی از طراحی پیشرفته و ممتاز تا طراحی های سطح پایین تر دسته بندی می شوند. اگر می خواهید کالای خود را به طور چشم نوازی در معرض دید کاربران قرار دهید پیشنهاد ما به شما در استفاده از بالاترین سطوح کیفیت طراحی می باشد. عده زیادی از صاحبان صنایع کوچک برای عرضه کارهای خود در مقابل صنایع جا افتاده و قدیمی تر باید از طراحی های حرفه ای گرافیکی و صوتی برای عرضه کالای خود استفاده کنند تا بدین نحو عقب افتادگیشان را جبران کرده و نگاه مطمئن کاربران را به خود جلب کنند. سطوح طراحی پایینتر هنگامی می توانند مفید باشند که جلب اعتماد کاربر فاکتور اصلی نیست . یکی از جوانب مهم برای تصمیم گیری در کیفیت طراحی بررسی نجوه کار سایر رقبای شماست تا بتوانید کاری معادل با آنها یا با کیفیتی متفاوت و بهتر از آنها عرضه کنید.

آیا تمام زبانهای برنامه نویسی تحت وب یکسان هستند ؟

نه .چه به لحاظ سرعت اجرا و چه به لحاظ نوع سرور مورد استفاده برای اجرا ، این زبان ها متفاوت هستند.

چرا هزینه طراحی وب سایت را به طور دقیق ذکر نکرده اید ؟

این یکی از سوالاتی است که در ذهن بسیاری از بازدید کنندگان سایت ایجاد می شود. طراحی وب سایت و کیفیت آن کاملا بستگی به هدف فرد از طراحی آن دارد ، لذا شرکتی که می خواهد صرفا اطلاعاتی را در مورد محصولاتش در وب به نمایش بگذارد با شرکتی که می خواهد تفاوت خود را با دیگران به مخاطبش القا کند دارای دو استراتژی کاملا متفاوت هستند و به همین دلیل حجم کار لازم برای طراحی این دو سایت هيچ گونه شباهتی با هم نداشته و در نتيجه هزینه تمام شده نیز متفاوت خواهد بود. لذا در خواست خود را در مورد طراحی وب سایتتان را به همراه استراتژی خود به ما اطلاع دهید تا برآورد دقیقی از حجم کار و هزینه های آن را در اختیارتان قرار دهیم. به این منظور از فرم ارسال سفارشات استفاده کرده و آنرا به دقت تکمیل کنید.

آیا میتوانید از عکس ها و دیگر مطالب من در سایت استفاده کنید ؟

مطمئنا و براحتی می توان هر تعداد عناصر گرافیکی مورد نظر شما را در طراحی سایت منظور کرد و حتی بسیار مناسب خواهد بود اگر متن های سایت را شما به قلم خودتان نوسته و در اختیار ما قرار دهید، ولی به هر حال لازم است قانون احترام به حقوق نویسنده را در مطالب و عکس هایی که در اختیار ما قرار می دهید رعایت کنید تا دچار مشکلات حقوقی و تبعات بعدی آن نشوید.

بنر هایی که طراحی می کنید در چه فرمت هایی هستند؟

این بنر ها در فرمت های swf و gif طراحی می شوند. البته با استفاده از سرویس تبلیغات متنی استودیو می توانید از این نوع تبلیغات با هزینه پایین و بازده بالا استفاده کنید.


به شات فور یو امتیاز دهید: