صفحه اصلی

ثبت دامنه و میزبانی وب ( هاست )

قدم اول حضور در وب، داشتن یک نام دامنه است. در استودیو شات فور یو از ثبت دامنه دلخواه شما با بیش از 30 پسوند شامل    .com, .net, .org , .ir , .co.ir , .ac.ir , .net.ir , .org.ir , .biz , .info , .us , .mobi , .tv , .cc , .ws  تا ارائه سرویس میزبانی وب سایت ( هاست ) بر مبنای لینوکس یا ویندوز در کنار شما هستیم.
برای شروع، از جستجوی دامنه (دامین) شروع کنید. سپس پلان میزبانی وب خود را (پلان ویندوز یا پلان لینوکس) را انتخاب کرده و سپس خرید خود را در فروشگاه آنلاین تکمیل کنید.

http://www..com

طراحی وب سایت و مالتی مدیا

از طراحی وب سایت های تمام فلش پویا، وب سایت های خبری، وب سایت های شخصی، وب سایت های سازمانی، وب سایت های مبتنی بر وب اپلیکیشن های سفارشی تا برنامه نویسی تحت وب و از سی دی های تبلیغاتی تا طراحی و چاپ بروشور، استودیو شات فور یو در کنار شماست.

 

نرم افزارهای تحت وب

در استودیو شات فور یو از طریق نرم افزارهای پیشرو تحت وب مانند

که کاملا در استودیو شات فور یو طراحی و توسعه داده شده اند، تا وب اپلیکیشن های خاص و سفارشی که بر اساس نیاز مشتری طراحی و تولید شده اند، با تسریع فرایندها و کاهش هزینه های شما، در کنارتان هستیم. 

 

تبلیغات

برای توسعه و پیشبرد اهداف شما از حضور در وب از طریق ارسال ایمیل های تبلیغاتی، تبلیغ در وب سایت ها و نمایش تبلیغات در گوگل همراه شما هستیم.


به شات فور یو امتیاز دهید: