طراحی وب سایت

تیم متخصص طراحان وب سایت استودیو شات فور یو تلاش می کنند تا با بهره گیری از فن آوری های پیشرفته روز دنیا در کنار تجربیات ارزشمند چندین ساله خود ، نظرات و ایده های شما را هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک کنند. استودیو شات فور یو به عنوان یکی از بهترین طراحان حرفه ای نرم افزار Flash و نرم افزارهای تحت وب (Web Application) ایده های شما را با پیشرفته ترین تکنولوژیهای روز به واقعیت تبدیل می کند.

با توجه به داشتن یک وب سایت خوب از لحاظ طراحی ، حضور شما در وب بدون داشتن پشتیبانی قوی ، کامل نخواهد بود. در استودیو شات فور یو تیمهای غیر موازی توسعه دهندگان وب آمادگی دارند تا هرگونه را حل مورد نیاز را بر اساس قانون کلی "بهترین خدمات ، بهترین کیفیت " در اختیار مشتری قرار دهند. این تیمها در زمینه های مختلف بهبود و توسعه وب با توجه به تکنولوژی های روز از سایتهای تبلیغاتی قدرتمند تا سایتهای تجارت الکترونیک تجربیات زیادی دارند.

سرویس هزینه ( تومان )
طراحی تم گرافیکی اصلی سایت 60،000 تا 120،000
طراحی تم گرافیکی صفحات داخلی 20،000 تا 30،000
طراحی صفحه های مشابه 7،000
طراحی فرم ارتباط با ما 20،000
طراحی فرم های ارسال اطلاعات ( مانند ثبت سفارش ) 35،000 تا 50،000
طراحی فلش اینترو 50،000 تا 110،000
طراحی بنر تبلیغاتی 10،000 تا 30،000

 

نکته :

  • در صورت سفارش سایت های چند زبانه ، برای زبان دوم از 30 درصد تخفیف در هزینه های طراحی منظور می گردد.

  • برای سایت هایی که نیاز به ارائه محتوای پویا دارند تعداد بسته نرم افزاری طراحی گردیده است که بر حسب نیاز می توانید از آنها استفاده کنید. در صورت نیاز به خدمات خاص برنامه نویسی برای پلت فرم های مختلف پس از مذاکره هزینه برآورد می گردد.

  • قیمت های ارائه شده ، به عنوان هزینه های مبنا بوده و پس از بررسی کارشناسان هزینه قطعی اعلام می گردد.

  • برای تبدیل محتوای سایت به شکل دیجیتال هزینه های متعارف در نظر گرفته می شود. ( برای اسکن تصاویر و تایپ متون )

  • در كليه موارد فوق هزينه عکاسی صنعتی ، ترجمه ، انيميشن هاي خاص، تهيه و توليد موسيقي، صدا و فيلم، ديجيتايز كردن موسيقي و صدا و فيلم، تغييرات اساسي در ساختار سایت و موارد متفرقه ديگر جداگانه محاسبه و به قيمتهاي ياد شده اضافه مي گردد.


به شات فور یو امتیاز دهید: